Köşe Yazarı

Köşe Yazarı Olmak İstermisiniz ?

Bizler profesyonel bir ekibiz ve profesyonel içerikler sağlarız. Amacımız, okurlarımıza daha anlaşılır ve daha faydalı bilgiler sunmaktır. Sizlerde harita ve inşaat sektöründeki tecrübelerinizi, düşüncelerinizi, fikirlerinizi, seçkin ziyaretçilerimize okurlarımıza duyurabilirsiniz. Yazılarınızı rahatça paylaşabileceğiniz köşeniz hazır. Sizde bizim ekibimize katılmak isterseniz aşağıdaki maddelere geçebiliriz  🙂

Yazılarınızın yayınlanabilmesi için bazı kurallar ve sorumluluklar vardır. Sizlerde bilirsiniz ki; yazılan her bir kelimeden kişinin kendisi sorumludur. Bu yüzden maddeleri dikkatlice okumanızı rica ederiz.

 1. Türkçe dil bilgisi kurallarına önemle uyulmalıdır. (ekler doğru kullanılmalı, nokta virgül ayrımları doğru yapılmalı, anlam bütünlüğü bozulmamalıdır. Yazım hatalarından kaçınılmalı, gereksiz büyük küçük harf kullanılmamalıdır.)
 2. Alıntı, özgün olmayan yazılar yayınlanamaz. Yazılarınız size ait olmalıdır.
 3. Argo, küfür, hakaret, nefret, kötü söz içermemelidir. (hiç bir koşulda nefret söylemi ifadeleri kullanılamaz. Din, dil, ırk ayrımı yapılamaz.)
 4. İçerik kurallarına uyulmalı (Görsel de reklam, ürün bağlantı verilemez. Siyaset politika konularında yazılarınız onaylanmaz. Siyasi parti reklam ve probogandası yapılamaz.)
 5. Yazıların telif hakkı yazara aittir. Yazılar, yazar izni olmadan kopyalanamaz.
 6. Yazar, yazıda kullandığı içeriklerden doğabilecek anlaşmazlıklardan, telif hakkı değerlendirmelerinden sorumludur.
 7. 5651 sayılı kanun kapsamında yasal mercilere karşı yükümlülüklerimiz olduğu için, yasal olarak bizden talep edilmesi durumunda sunucumuza erişim kayıtları ilgili mercilere verilir. 
 8. Yazılarınız yetkili yasal mercilerden talep gelmesi durumunda yazı en geç 1 ile 6 saat içinde kaldırılır. 
 9. Yazara ait yazıların tamamından yazarın kendisi sorumludur. Kent Harita Eğitim sorumluluk kabul etmez. Taraf olmaz.
 10. Kent Harita Eğitim bilgi amaçlı harita ve inşaat sektörüne yönelik yayın yapan bir platformdur. Kent Harita Eğitim’i ziyaret eden(giriş yapan) tüm kişi/kişiler Gizlilik Politikası  ve Yasal Uyarı metinlerini kabul etmiş sayılır.
 11. Yazar, yazmış ve yayınlamış olduğu yazılardan hak talep edemez. İstediği takdirde yazılar yayından kaldırılır ve tüm google ve sosyal platformlarda ki indexler silinir.
 12. Kent Harita Eğitim yazarlara ücret ödemez, ücret almaz
 13. Kent Harita Eğitim bu maddeleri değiştirebilir. Ek madde ekleyebilir.
 14. Bu maddeler Gizlilik Politikası  ve Yasal Uyarı metinlerine ek yazılmıştır.

Yazar Olabilmek İçin Neler Gerekli ?

Örnek bir resim paylaştık. Buna benzer size ait bir yayın köşeniz olacak. Tabi bunun için bazı bilgilere ihtiyacımız olacaktır. İsim Soyad, Meslek, Uygun bir resim ve Mail adresi bizler için yeterlidir. 

Yazılarınız Kent Harita Eğitime ait bir çok sosyal medya platformu hesaplarında yayınlanacaktır. Bu, sizin ve yazılarınızın daha fazla kitlelere ulaşmasında oldukça önemlidir.

 

Köşe Yazarlığı Sizlere Önemli Faydalar Sağlar !

1)  Sizi araştırma yapmaya zorlar, araştırmacı kimliğiniz gelişir.
2) Köşe yazarlığının CV’lerde önemli bir etkisi vardır.
3) Köşe yazarlığı ilerleyen süreçte sizin sektörde üst konumlara gelmenizi sağlar.
4) Köşe yazılarınız sosyal medyada paylaşılır.
5) Köşe yazılarınız gazetelerde, sektörel dergilerde hatta ileri ki dönemlerde ulusal gazetelerde çıkabilir.

 

 

Başvuru Adresi [email protected]