Reklam Yayıncılık Ağı

Kent Harita Eğitim, 25 mart 2016 tarihinde, Harita, inşaat ve gayrimenkul sektörüne yönelik haberler, eğitim dokümanları ve yazılımlar hakkında profesyonel içerik sağlayan bir e-bilgi platformu olarak yayın hayatına girmiştir.  Kent Harita Eğitim, gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir.

Kent Harita Eğitim sektörel bir platformdur. Dolayısı ile yayınlayacağımız reklamlarınız hedef odaklı ve etkili olacaktır. Harita şirketleri, inşaat şirketleri, mimarlık ofisleri vb. kuruluşların sitemize reklam vererek veya makale yayınlayarak arama motorlarında üst sıralara çıkma ihtimali yüksektir. Ayrıca; Görüntülü reklam ağı ve makale reklamları şirketinizin veya web sitenizin marka değerini yükseltecektir. Bilindiği üzere; şirketler, ofisler, web siteleri vb. markaların kurumsallığı, öncelikle internet Dünyasında başlamaktadır. Kurumsal bir yapıyı hedefliyorsanız, internet reklam ağında, planlı reklamlar ve makale çalışmalarını hedeflemelisiniz.

Unutmayın ; internet Dünyasında bilinirliğinizin az olması marka değerinizin yeterli seviye ye ulaşmadığı anlamına gelir.

Arama motorları algoritması, ağırlıklı olarak “referans” mantığı üzerine çalışır. Örnek olarak; X Gıda San. isim bir markanız var. Arama motorları markanıza bir değer verebilmesi için farklı internet sitelerinde X Gıda San. ile ilgili referans yazıları veya makale ararlar. Ayrıca yazılara veya makalelere yazılan yorumları ve puanları tararlar. Bu şekilde marka değerinizi internet Dünyasında artırırlar.

Reklam ağımızda bir çok banner seçeneği vardır. Farklı boyutlarda farklı alanlarda ve farklı fiyat seçenekleri ile reklam verebilirsiniz.

Etkili Reklam Alanları…

Reklam vermek istediğiniz alanlar çok önemlidir. Doğru reklam alanı seçimi, reklam gösterim sayısını artırır. Örnek; Ana sayfa reklam alanları etkilidir. Ancak; yazı içi reklamlar daha etkilidir. Çünkü yazı içi reklamlar arama motorlarından gelen ziyaretçiler tarafından çok daha fazla gösterim yaparlar.

Bu yüzden reklam alanları seçimi konusunda bizlere danışmanızda fayda vardır.

Reklam İletişim : [email protected]

Masaüstü Ana Sayfa Reklam Alanları

Masaüstü Yazı Sayfaları Reklam Alanları

Masaüstü ve Mobil Sayfa Makale Reklamı

Mobil Ana Sayfa Reklam Alanları

Mobil Yazı Sayfaları Reklam Alanları