Zafer Erdoğan Mimarlık

A+
A-
Zafer Erdoğan Mimarlık
ADRES
Batı Mahallesi Karanfil Sokak No:39/2 Daire:2 Pendik İstanbul/TÜRKİYE
 
TELEFON
(216) 491 35 36
 
FAKS
(216) 491 34 69
 
GOOGLE+
zafererdoganmimarlik

Zafer Erdoğan Mimarlık | Architecture, yirmi yıla yakın geçmiş tecrübesiyle mimar Zafer Erdoğan tarafından 2016 yılında yeniden dizayn edilerek yepyeni bir vizyon kazanmıştır. Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi mezunu 1973 yılı Trabzon doğumlu mimar Zafer Erdoğan bugüne kadar bine yakın yapı dizayn etmiş ve sektörde önemli bir yer edinmiş ve birçok firmanın mimari çözümler adına partneri olmuştur.

Evli ve üç çocuk babası olan mimar Zafer Erdoğan Pendik’te ikamet etmekte ve Batı Mahallesi Karanfil Sokak No:39/2 Daire:2 Pendik/İstanbul adresinde mimari proje çalışmalarına devam etmektedir.

Zafer Erdoğan Mimarlık | Architecture, her yeni projeye yeni bir heyecanla başladı ve hep bir fazlasını hedefledi. Doğru alanlarda doğru işler yapmak için inceledi, araştırdı, projelendirdi ve inşa etti. Onlarca aile için konforlu evler, ,ticaret için standardı yüksek ofisler, ihtiyaca göre dükkanlar inşa etti.

  • MODERN YAPILAR
  • OFİS ALANLARI
  • APARTMAN BLOKLARI
    KAMU ALANLARI
    ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ
 

BİR YORUM YAZIN

twelve + eighteen =

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Drone ile Haritalama I Harita Mühendisliği I İnşaat Mühendisliği I İnşaat Sektörü I Emlak Sektörü I Netcad I Autocad I Autocad Civil 3D