DJI Phantom 5 Yolda

17.12.2018
DJI Phantom 5 Yolda

DJI phantom 5 modeli ne zaman çıkacak ?

Yıl neredeyse yarı yarıya sona ermişti, DJI zaten yeni Ryze markası altında Phantom 4 Pro V2.0 ve Tello drone’u piyasaya sürdü. Ancak daha fazla dronun geleceğini öne süren bazı sızan görüntüler bulduk. Ayrıca diğer bazı dronelarda fiyat düşüşleri olmuştu. Bu genellikle diğer dronları eski yapmak için başka bir şeyin gelmekte olduğuna dair bir işaretti.

DJI Phantom 5 , gelmiş geçmiş en iyi hobici drone olacak…

Yeni drone henüz piyasaya sürülmedi ancak yeni Phantom 5’i satın almak isteyen birçok pilot var. Bugün, DJI Innovation, hava araçları için trendleri belirleyen, kaliteli uçan makinelerde ilk üreten lider şirket. Mevcut dron modellerine bakacak olursak, yeni drone’nun hangi yenilikçi seçeneklere sahip olacağını öngörmek gerçekten zordur.

Unutmayın, yeni Phantom 5 bugün en çok beklenen hava aracıdır. Hayranların çoğu başlangıç ​​tarihinden hevesle bekliyorlar ama şu anda gelişim aşamasında. Sadece kulaktan kulağı analiz edebiliriz, ancak detaylı bilgiyi bilmiyoruz. Ancak uzmanlar, yeni dronun bu ayın sonunda perakende satışa çıkacağını düşünüyor.

Yeni DJI Phantom 5’in İddia Edilen Temel Özellikleri (Pro)

ok yakında, yeni DJI ürünü dünyayı görecek. Bu anlayışlı incelemede, yeni drone’nun sahip olacağı temel seçenekleri analiz edeceğiz. Analize güvenmek için, yeni uzaktan pilotlu uçaklar Phantom 5 Pro ismine sahip olacak. Yeni seçeneklere daha ayrıntılı olarak bakalım.

Çok yakında, yeni DJI ürünü dünyayı görecek. Bu anlayışlı incelemede, yeni drone’nun sahip olacağı temel seçenekleri analiz edeceğiz. Analize güvenmek için, yeni uzaktan pilotlu uçaklar Phantom 5 Pro ismine sahip olacak. Yeni seçeneklere daha ayrıntılı olarak bakalım.

Kamera

Tüm DJI ürünlerinin ana karakteristik özelliği, pilotların inanılmaz hava görüntüleri yapabilmelerini sağlayan bir kamera. Bazı pilotlar yeni modelin yeni bir gimbal tipine sahip olacağını düşünüyor. Hız 50 milden fazla olduğunda bile net fotoğraflar çekebilecek yeni 360 derece gimbal demek istedik.

Eğer sızan fotoğraflara bakacak olursak, yeni kameranın Phantom 4’ün kamerasına benzediği sonucuna varabiliriz. Yine de, birkaç fark var. Yeni kamera 50 mm lens ve bir serbest bırakma düğmesi ile donatılmıştır.

İşlemci

Söylentiler, yeni cihazın yeni dört çekirdekli işlemciye sahip olacağını söylüyor.

Pil Süresi Uçuş zamanı

Yeni robotun ne kadar süre uçacağından emin değiliz. Bazı insanlar yeni Phantom 5’in tek bir şarjla 30 dakikaya kadar uçuş süresine sahip olacağını düşünürken, yeni drone’nun 40 dakikaya kadar uçacağına dair bir görüş var. Yine de, 2 pil kullanmak için uçuş süresi kesinlikle daha uzun olacaktır.

Verici menzili ne olacak?

Bazı insanlar geliştirileceğini düşünüyor. Yeni cihaz 6 mil uzaklığa kadar uçabilecek. Uçuş Modu düğmesi aynı seçeneklere ve ayarlara sahip olacak ancak yeni drone 22mph hıza kadar uçabilecektir. Ancak, Spor Modunu kullanırken, drone bataryayı boşaltmadan daha hızlı uçacaktır.

Bunların haricinde….

Aşağıda, yeni DJI drone’nun sahip olacağı temel geliştirmelerin listesini bulacaksınız:

  • Engellerden Kaçınma Sistemi. 360-Engel Algılama Sistemi olarak bilinen yeni çarpışma önleme özelliği nedeniyle, uçan makine çarpışmalardan korunacaktır. Engel sensörleri her tarafa yerleştirilecektir.
  • Birkaç ekstra uçuş modu eklenecektir.
  • Yeni uçak, pilotların mobil cihazlarına daha hızlı bağlanmasını sağlayan yeni Companion uygulaması ile ortaya çıkacak.
  • Yeni Görsel Navigasyon Modu.
  • Video ve fotoğraf düzenleme için yeni yazılım eklenecektir.
  • Yeni Özerklik Modu.
  • Otomatik izleme seçeneği. Kesinlikle herhangi bir nesneyi seçebilir ve kilitleyebilirsiniz.
  • LCD ışıklar Bir pilot geceleri uçarsa, bu özellik oldukça yararlı olacaktır.

Tasarımı incelendiğinde, yeni hava aracı önceki model olan Phantom 4’e benzeyecek. Ancak bazı uzmanlar başka bir bakış açısına sahip olacaklar – yeni Fantom yeni dış tasarıma sahip olacak.

Anahtar özellikleri yeni analiz ettik ve şu anda büyüklüğü ve ağırlığı hakkında konuşmanın zamanı geldi. Mümkün boyut 16×8.6×12.6 ve ağırlığı 8,5 lbs.

Ne yazık ki, hala yeni drone modelinin maliyetini bilmiyoruz ama tasarlanan fiyat 2300 dolar. yani 12 bin lira gibi…

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.