Sanat Peyzaj Tasarım ve Proje

31.07.2021
Sanat Peyzaj Tasarım ve Proje

İstanbul Pendik’te faaliyete başlayan Sanat peyzaj tasarım ve proje öncelikli olarak ruhsata esas peyzaj, sulama ve peyzaj aydınlatma projeleri çizmektedir. Pendik, Kartal, Tuzla ve Maltepe bölgelerine hizmet vermeye başlayan sanat peyzaj proje müşterilerine sıra dışı tasarımlar hazırlamaktadır.

Resmi sitesinde, Dünya, insanlık tarihinin en büyük kentleşmesini yaşıyor. Her ay yeni konutlar, iş yerleri, okullar ve hastaneler inşa ediliyor. Betonarme çevresel bir tehdit oluşturmaya devam ediyor. Bizler sağlıklı yaşam koşulları oluşturarak, özel istek ve arzular doğrultusunda yeşil alanlar tasarlayarak, insanı doğaya yaklaştırıyoruz. Bu yaklaşımı sağlarken; bilimsel ve görsel bitki tasarımı, yenilikçi malzeme kullanımı ile uygun alanlar oluşturuyoruz.

Sanat peyzaj olarak, beklentilerinizin fazlasını, zamanında ve bütçeye uygun olarak tamamlanmasını ve yaşam alanlarınıza değer katmayı sağlamak için her adımda sizi dinliyoruz. Talepleriniz doğrultusunda yapılarınızı çevreleyen, bakım tercihlerinize göre sanatsal yapılar, çim, bahçe ve uygun ağaç tipleri ile estetik doğal bir ortam sunuyoruz. Estetiğin yanı sıra gölge, su, güneşe maruz kalma ve iklime dayalı olarak uygun yerleşimi en iyi şekilde projelendiriyoruz. Hayallerinizin gerçeğe dönüşmesini sağlamak ve müşterilerimiz için sıra dışı düşünmek hedefimizdir. Olarak tanımlamaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.