Yurtdışında İş Yapan İnşaat Şirketleri

20.12.2018
A+
A-
Yurtdışında İş Yapan İnşaat Şirketleri

Malumunuz ülkemizde her mühendislik dalında yurt dışı iş imkanlarını araştıranlarınız vardır. Yurt dışı olsun da ne olursa olsun diye her firmaya müracaat edenler de var. Bizce bu pek doğru değil. Firmaların güvenilir olmaları çok önemlidir. Biz sizlere büyük güvenilir firmaların listesini, telefon numaraları ve mail adreslerini hazırladık. İnceleyebilirsiniz. 

Firma İsmiTelefonMail
Enka Holding+90 212 376 10 00enka@enka.com
Gama Holding+90 312 248 42 00holding@gama.com.tr
Rönesans Holding+90 216 430 60 00info@ronesans.com
Ant Yapı San Tic AŞ+90 216 630 67 67merkez@antyapi.com
Tekfen Holding+90 212 359 33 00tekfen@tekfen.com.tr
Yüksel İnşaat+90 312 284 25 45yuksel@yuksel.net
Polimeks Holding+90 212 249 37 37info@polimeks.com
STFA+90 216 578 95 00info@stfa.com.tr
TAV Holding+90 212 463 30 00info@tav.aero
Nurol Holding+90 312 455 10 00info@nurol.com.tr
Kayı Construction+90 212 370 92 00info@kayi.com.tr
Onur İnşaat+90 312 491 96 96info@onurgroup.com.tr
Cengiz Yapı Merkezi+90 216 554 53 00info@cengizholding.com.tr
Baytur İnşaat+90 212 212 85 05 info@baytur.org
Doğuş İnşaat+90 212 335 32 32diletisim@dogusgrubu.com.tr
Yaşar Özkan+90 312 446 12 46info@yasarozkan.com
Gap+90 212 306 50 00info@gapinsaat.com
Beta Tek İnşaat+90 216 416 64 17 btconstruction@betagrup.com
Çukurova Holding+90 212 370 12 00info@cukurovaholding.com.tr
Yenigün İnşaat+90 312 468 28 68yenigun@yenigun.com.tr
Rasen İnşaat ve Yatırım+90 212 306 1800info@rasen.com.tr
Summa Yapı İnşaat+90 212 290 30 70summa@summa.com.tr
Atlas İnşaat+90 216 545 53 00info@atlasinsaat.com.tr
Makyol İnşaat+90 212 351 41 51info@makyol.com.tr
Alarko Holding+90 212 310 33 00info@alarko.com.tr
Metag İnşaat Tic+90 312 472 77 31metag@metag.com.tr
C İbrahim Çeçen+90 312 417 94 40 info@icholding.com.tr
Eser Taahhüt+90 312 408 00 00eser@eser.com
Limak Holding+90 312 446 88 00limak@limak.com.tr
TML İnşaat+90 216 413 3339tml@tml.com.tr
Öztaş İnşaat+90 312 212 61 68 oztas@oztas.com.tr
Yapı Merkezi+90 216 321 90 00insan.kaynaklari@ym.com.tr

 
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Rahmigenç dedi ki:

    Yurtdışında çalışmak isterim inşaat kalıp duvar ustasıyım 05372913688

    1. Rahmigenç dedi ki:

      Yurtdışında çalışmak isterim inşaat kalıp duvar ustasıyım 05372913688